ایران نقش

قالب وبلاگ ، کد موس ، زیبا ساز ، بنر گوشه ، تقویم ، اوقات شرعی ، اسلاید شو ، کد آهنگ

طراحی قالب وبلاگهای پارسی

ایران نقش
طراحی قالب میهن بلاگ ، بلاگ اسکای و رزبلاگ – کد قالب مذهبی ، کودک و خانواده ، فانتزی و عاشقانه ، اسلاید شو ، ابزار وبلاگ
جستجو
تازه ترین انتشارات

سفارش طرح

لطفا توجه بفرمایید :

پاسخ کلیه ارتباطها و موارد ارسال شده در این بخش ، در کمترین زمان ممکن به نشانی ایمیل شما ارسال خواهد شد . لطفا جهت آگاهی از نتیجه ارتباط خود ، به صندوق دریافت ایمیلی که درج کرده اید مراجعه فرمایید .

telegram-icon

توضیح :

– با پیشرفت محسوس ساختارهای شبکه اینترنت و همچنین با ارتقاء و ایجاد قابلیتهای چشگمیر در مرورگرهای مختلف ، امروزه در سراسر جهان شاهد تحول بزرگی هستیم که خود موجب تنوع بسیاری بر اساس کدها و برنامه های قابل اجرا در صفحات وب گردیده است . از آنجائیکه قالبها و پوسته ها یکی از مهمترین ابزارهای مورد نیاز کاربران و مدیران صفحات وب می باشند ، به روز بودن این کدها از نظر نگارش ، ترکیب ، کیفیت ، تنوع ، زیبایی و به ویژه نوآوری در آنها ضروری خواهد بود.
لذا قالبهای ارائه شده توسط ایران نقش ، عموما” با تکیه بر موارد فوق و بر اساس تازه ترین تکنیکهای به روز شده و جهانی می باشد که آنچه مسلم است اجرای اینگونه قالبها در هر نوع سرویس وبلاگ دهی ،ظرفیت و قابلیت سازگاری فراوانی را می طلبد .
از آنجا که در حال حاضر برخی از سرویسهای وبلاگدهی قادر به پشتیبانی از کدهای ذکر شده نمی باشند ، کد قالبها در بخش تنظیمات کاربران این وبلاگها قابل ذخیره نخواهد بود .لذا جهت بازنویسی کد و سازگار ساختن آن با محدودیت و سطح امکانات سرویسهای فاقد پشتیبانی ، هزینه ی بازنویسی مطالبه خواهد شد که این مبلغ برای سال 1393 مبلغ 5 هزار تومان تعیین گردیده است. برای استفاده از قالبهای اختصاصی که برای کاربران ویژه طراحی شده است نیز مبلغ 5 هزار تومان مطالبه خواهد شد.

– دوستاني كه سفارش طراحي قالب خاصي را مي كنند شايسته است كه ضمن درج نشانی تارنمای خود ، موارد ذكر شده زير را در
سفارش خود اشاره نمايند: رنگ زمينه ؛ رنگ منو و رنگ فونتهاي پيش فرض براي نوشتار اصلي نوع قالب ” زمينه ثابت يا داراي زمينه متحرك” تعداد ستونهاي قالب ” مشخص گردد قالب مورد نظرشان دو ستوني و يا سه ستوني باشد” در صورتي كه قالب دو ستوني سفارش داده ايد ، جهت قرار گرفتن منوي قالب را مشخص نماييد كه در سمت راست قالب قرار گيرد و يا در سمت چپ قالب. قالبهاي سه ستوني مشخص گردد كه ستون منوهاي قالب در طرفين آن قرار گيرند و يا در يك طرف آن قرار داده شوند. اگر در يك طرف قرار داده مي شود سمت چپ و راست آن را مشخص نماييد لطفا چنانچه تصوير خاصي را براي بكار بردن در قالب خود مد نظر داريد ؛ لينك تصوير مورد نظر را ارسال نماييد. منوي پيوندهاي قالب را چنانچه بصورت متحرك در نظر داشتيد ؛ حتما در سفارش خود ذكر نماييد.
– قالبها بر اساس پشتیبانی مرورگرهای به روز فایرفاکس ، گوگل کروم ، اپرا و IE 8 و بالاتر طراحی و عدم پشتیبانی از مرورگرهای قدیمی بواسطه ی استفاده از کدهای اچ 5 اجتناب ناپذیر خواهد بود.

– برای قالبهای سفارشی و اختصاصی هزینه لازم برای فضای آپلود فایلها و نیز هزینه طراحی دریافت خواهد شد . بدین ترتیب که ابتدا سفارش ثبت شده طراحی و دموی موقت یک هفته ای تحویل سفارش دهنده گردیده و در صورت رضایت وی از پوسته طراحی شده ، پس از واریز هزینه هاست (فضای آپلود ) قالب دایمی تحویل می گردد.

– لطفا تقاضای تغییر در قالب طراحی شده توسط دیگر سایتها را ارسال نفرمایید. هرگز پذیرفته نخواهد شد.
– در صورت در خواست ترجمه قالبهای عمومی رایگان به سایر سرویسها ، کد و دسته قالب مورد نظر را ذکر نموده و قابل تذکر است که هزینه ترجمه ی قالب دریافت خواهد شد.
– سفارشهای ارسالی در این بخش تنها برای آی پی و ایمیل صاحب سفارش نمایش داده می شود و برای هیچ یک از دیگر کاربران قابل مشاهده نخواهد بود. لذا شایسته است که نگران نمایش مشخصات فردی و یا و جزئیات سفارش خود نباشید.

تعرفه طراحی و هزینه هاست مربوطه را در این قسمت می توانید مشاهده فرمایید.

– تمام موارد ارسالی در این بخش ، محرمانه تلقی ، و تنها برای نویسنده ی دیدگاه قابل مشاهده می باشد

– بعد از ارسال سفارش ، در اولین فرصت پاسخ به نشانی ایمیل ارسال خواهد شد. لطفا ایمیل خود را بررسی بفرمایید.


آمار

    "); document.writeln(" "); document.writeln(" "); document.writeln(" View My "); document.writeln(" Stats "); // -->